Februári TELC Nyelvvizsga időpont változás

Hivatalosan tájékoztatunk mindenkit, hogy a 2019. február 02-i TELC nemzetközi, államilag elismert nyelvvizsga PÓTJELENTKEZÉSI HATÁRIDEJÉNEK UTOLSÓ NAPJA JANUÁR 14. (HÉTFŐ)!-RE VÁLTOZOTT (vizsgadíj befizetés + jelentkezés).  
 
  A február 02-i vizsgára pótdíjmentesen lehet jelentkezni a fenti határidőig. Online jelentkezés ide kattintva: www.telc.hu/jelentkezesek ; személyesen pedig ügyfélszolgálatunkon a Deák Ferenc utca 13. első emeletén lehet. Telefonon a 70/342-3775-ös ügyfélszolgálati számunkon tudunk felvilágosítást adni, illetve válaszolni a felmerült kérdésekre.
 
Köszönjük megértésüket, sikeres nyelvvizsgát kívánunk.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ez a bejegyzés a nyelvvizsga témakörhöz tartozik 

Angol, Német Nyelvtanítás Székesfehérváron – kockázatmentes próbatanfolyammal.

Írd meg a saját órarendedet és tanulj a saját tempódban!

Tanultál már angolt vagy németet?

Díjmentesen felmérjük a tudásszinted.

Még nem tanultál angolul vagy németül?

Próbálj ki minket kockázatmentesen- 3 hét, 16 nyelvóra- 100%-os pénzvisszafizetési garanciával!

Érdekelnek a részletek? Akkor töltsd ki az alábbi mezőket és 24 órán belül visszahívunk.

Tesztelj minket online próbatanfolyamunkon!

Töltsd ki az alábbi űrlapot, és munkanapokon 24 órán belül visszahívunk téged, hogy megbeszéljünk egy neked megfelelő időpontot.