ANGOL NYELVTANÁROKAT KERESEK A SZÉKESFEHÉRVÁRRA ÉS KECSKEMÉTRE

Akár azonnali kezdéssel várunk nyelvtanárokat nyelviskoláinkba. Folyamatos, egész éves nyelvtanítást biztosítunk munkaviszonyban, ami hosszútávon is kiszámítható, biztonságos munkahelyet jelent nyelvtanárainknak.

Székesfehérváron 10 éve, Kecskeméten 2016 szeptembere óta tanítunk felnőtteknek angol és német nyelvet. Munkánkat az emberközpontúság, pozitív hozzáállás és a tanítás iránti elkötelezettség jellemzi. Nyelvtanáraink kizárólag a nyelviskola jól felszerelt, modern tantermeiben tanítanak.
Módszerünk eltér a hagyományos nyelvtanítástól, tanulóink saját tanulási tempójukban, rugalmas időbeosztásban sajátíthatják el a nyelvet. Tanításunk során a magántanár és a csoportos oktatás elemeire építünk, nem csoportokat szervezve, hanem folyamatosan tanítjuk az angol és német nyelvet.

Hiszünk abban, hogy a magasszinvonalú szakmai munka alapja a nyelvtanár stabilitása. A stabilitásának legfontosabb pillére a jövedelmének tervezhetősége. Mi ezért szakítottunk a nyelviskolákra jellemző gyakorlattal, nem megbízással vagy vállalkozóival foglalkoztatjuk az állandó tanári gárdánkat. Az állandó tanári gárdánk határozatlan idejű munkaviszonyban, hivatalosan bejelentett jövedelemmel rendelkezik. Ez számukra kellő biztonságot jelent ahhoz, hogy a tanításra koncentrálva minőségi munkát végezzenek. Tartozzon Ön is állandó tanáraink közé!

Angol nyelvtanár, 2 fő Kecskeméti nyelviskolánkba (Pályakezdőket is várunk)
Angol nyelvtanár, 2 fő  Székesfehérvári nyelviskolánkba (Pályakezdőket is várunk)
(akár azonnali kezdéssel)

Szakmai elvárásunk:

- Nyelvtanári diploma (MA)
- Magas szintű angol nyelvtudás
- Tanítási tapasztalat előny, de nem követelmény

Egyéb elvárásunk:
- Székesfehérvári- Kecskeméti vagy 20 km-es vonzáskörzeten belüli lakhely
- Az emberekhez való hozzáállást a segítőkészség és pozitív megközelítés jellemezze
- Rugalmasság a munkaidő tekintetében (délelőtti- délutáni tanítás váltakozik)
- Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

- Angol nyelv tanítása felnőtteknek kezdőtől felsőfokig
- Kommunikációs órák megtartása
- Tanári munkához tartozó adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:

- Egész évben, havi átlag 126 munkaóra
- Teljesen hivatalos, versenyképes és biztos jövedelem
- Kiszámítható, tervezhető munkaidő beosztás
- Továbbképzési, fejlődési lehetőség
- Összetartó, szakmailag jól felkészült tanári gárda

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, vegye fel a kapcsolatot velünk elérhetőségeink valamelyikén:

Székesfehérvári állás esetén: goo.gl/9n5xSK
Kecskeméti állás esetén: goo.gl/ZjhMpR

Eza bejegyzés a Hello English Nyelviskola témakörhöz tartozik.