Hivatásunk a nyelvtanítás

Nem azért mondjuk, mert jól hangzik, így is gondolkodunk. Az emberek azért vállalnak el általában egy állást, mert meg kell élniük valamiből. Ezzel nincs semmi gond. De a Hello English nyelviskolában mi teszünk is azért, hogy a munkatársak szeressenek is itt dolgozni.

Ennek fő oka, hogy nálunk a felnőttek nyelvtanítása módszerünknek köszönhetően kihívásokat támasztó, érdekes és változatos. A tanulóink életkori és élethelyzetbeli különbségei pedig garantálják a sokszínűséget.

Minden munkatársunk hozzájárul ahhoz, hogy a tanulóink jobb nyelvtudásra tegyenek szert, ezért a célért érdemes dolgozni. Az évek során elért fejlődésünk pedig a közös munkánk eredménye, így az elismerés is megillet minden kollégát.

Fáradhatatlanul olyan közeg megteremtésén dolgozunk, ahol jó a légkör, van csapatszellem, és emberként bánnak az emberrel, legyen az munkatárs vagy tanuló.

„Valóban különbözünk más nyelviskoláktól.”

Székesfehérváron 2007 óta tanítunk. Módszerünk az óta is egyedi és eredményes. A Hello English éppen ettől erős és
kiemelkedő egyéniség a nyelviskolák között. Munkánkat erre az egyszerű alapelvre építjük:

„Nem pusztán nyelvet tanítunk felnőtteknek, hanem segítünk az embereknek abban, hogy használható nyelvtudásra tegyenek szert!”

Ezt szolgálja a nyelvtanítási módszerünk is, hisz a nálunk tanuló felnőttek igényeihez, idejéhez és lehetőségeihez alkalmazkodva, saját tempójukban, rugalmas órarendben tanítunk.

·         Egyediek vagyunk, de más nyelviskolákkal közös a célunk!
·         Előnyeink a rugalmasságunkból erednek!
·         Magas színvonalú szakmai munkánk alapja pedig a kiváló nyelvtanári csapat.

Törekszünk arra, hogy jobban megértsük tanulóink szerteágazó igényeit. Értjük céljaikat, aggodalmaikat és számíthatnak a segítségünkre.

A fenti sorok nemcsak az én cégvezetői küldetésemet jelentik, hanem minden kollégám hozzáállását és munkavégzését is jellemzi. Többekkel évek óta együtt dolgozunk, a legrégebbi nyelvtanárunk hét éve munkatársunk.

Egy nap sem telt el úgy az elmúlt évek alatt, hogy ne hittünk volna a tanulóink fejlődésében és a módszerünk hatékonyságában. Többek között ennek köszönhető, hogy több száz embert juttattunk el a sikeres nyelvvizsgáig. Nem kis munka volt eljutni idáig, de a hétköznapokban látva tanulóink fejlődését és sikerüket a nyelvhasználatban új erővel tölt fel bennünket.

Ezért csináljuk, ezért küzdünk meg a mindennapok nehézségeivel és büszke vagyok rá, hogy résztvehetek mindebben.
Ez az esszenciája a Hello English Nyelviskolának, és a mozgatórugója minden benne dolgozó kollégának.
És végül egy gondolat, ami jól összefoglalja az elmondottakat és jelzi az eddig megtett utunkat:

Ha a Hello English-ben tanulsz, Székesfehérvár meghatározó nyelviskolájában tanulsz.
Ha a Hello English- nél dolgozol, Székesfehérvár meghatározó nyelviskolájánál dolgozol.

Sok sikert.

Ez a bejegyzés a Hello English Nyelviskola témekörhöz tartozik.