Intenzív nyelvtanfolyam

Írd meg a saját órarendedet

Sok nyelviskola van, ahol a nyelvtanfolyamok csoportosan, mindig ugyanabban az időpontban zajlanak. Többségükben a csoportindulásra is várnod kell, vagy éppen lemaradsz az indulásról. Viszont a Hello English nyelviskolában reggel 8-tól este 8-ig bármikor jöhetsz nyelvet tanulni.

Egy elfoglalt embernek erre van szüksége!

A Hello English nyelviskolában te tervezed meg a saját órarendedet. Egy telefonhívásba kerül lemondanod vagy átraknod a nyelvóráidat egy másik időpontra. A nyelvtanulásod mindig igazodhat az aktuális időbeosztásodhoz.

Elfoglalt felnőttként csak ilyen rugalmassággal lehet hatékonyan hónapokon keresztül nyelvet tanulni.

Teljesen kezdőtől a felsőfokú nyelvvizsgáig

A nyelvtanfolyamod tanterve tükrözni fogja azt, hogy épp milyen szinten vagy és milyen szintre szeretnél eljutni.

Lépésről lépésre segítünk neked fejleszteni a nyelvtudásodat. Nem fogsz „lemaradni a többiektől”, mert a tananyagod hozzád fog igazodni.

Ez a hozzáállás stresszmentessé teszi a nyelvtanulást, és segít neked felépíteni azt a magabiztosságot, amellyel könnyedén fogsz majd beszélni is angolul vagy németül.

A Hello English egyedi módszertana

Egy olyan nyelviskolát építettünk fel neked, ahol a nyelvtanáraink felnőttként kezelnek téged.
Módszerünk NEM egy újabb relax vagy turbo rendszer.

A hagyományos, csoportos nyelvtanfolyamok és a magántanár sikeres elemeire építünk.

Végig nyelvtanáraink hatékony támogatásával tanulsz. Otthonodban vagy bárhol ahol neked kényelmes sajátítod el az angol vagy német nyelvtan szabályait online és feladatokon keresztül tanáraink segítségével meg is fogod érteni azokat. Rendszeres beszédórákon pedig be is gyakorlod a helyes alkalmazást és a folyékony beszédet.

Módszerünknek rengeteg előnye van a csoportos nyelvtanfolyamokkal szemben, a teljesség igénye nélkül felsorolunk párat:

• A saját tanulási tempódban haladhatsz
  • Rugalmasan beoszthatod az idődet, te állíthatod össze az órarendedet
  • A tanulási terved mindig követni fogja a nyelvtudásodat
  • Szinte bármikor jöhetsz tanulni: hétköznap 08.00-tól 20.00-ig, hétvégén 08.00-tól 12.00-ig nyitva vagyunk és tanítunk
  • Ha aznap nem tudsz jönni, akkor csak egy telefonba kerül, és térítésmentesen választhatsz egy másik időpontot.
  • Már holnaptól elkezdheted. Nem kell várnod csoportindulásra!